Yerinde Koltuk Yıkama

Yerinde Koltuk Yıkama

Temizlik Dünyam Yerinde Koltuk Yıkama Hizmeti 444 22 01

Yemizlik Dünyam olarak yerinde koltuk yıkama hizmetini en hızlı ve kaliteli bir şekilde vermekteyiz.Koltuklar,konutlarımızın olmazsa olmaz eşyalarındandır. Kullanım amaçları dışında koltuklar konutlarımıza estetik bir görünüm kazandırırlar. İşlevi ve estetik görünümü sebebiyle tercih edilen bu eşyalar, sürekli kullanıldıkları için  temiz kalmaları imkansızdır. Bir çok kadın binbir zorlukla koltuklarını kendileri temizleme yoluna gitmektedirler. Ancak kadınların evde yaptıkları koltuk temizleme işlemi, koltukların temizlenmeleri için yeterli olmadığı gibi kirleri daha derine atmaktadır..  Bu eşyaların derinlemesine ve hijyenik temizlenmeleri için en uygun  yöntem koltuk yıkama işlemidir.

Koltuklar; ev hanımları tarafından aralıklarla silinseler de yapılan bu temizlik, koltuğun alt yüzeylerine etki etmez, süngere geçen kir ve tozların koltuktan tamamen atılması için yeterli gelmez. Hatta koltuk silme işlemi, koltuğu daha hijyenik hale getirmek bir yana kirlerin daha derine işlemesine ve çeşitli hastalıklara neden olabilir. Koltukları silerek temizlemek yerine, Temizlik Dünyam koltuk yıkama hizmeti ile koltuklarınızın çok daha hijyenik bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

Koltukları evde temizlemeye çalışmak, katmanlarında bulunan mayt adı verilen böceklerin temizlenmesi için yeterli değildir. Bunun yanında bu bakteriler kirle beslenir ve koltuk silme işlemi sonrasında yeterli hijyen sağlanamadığı için koltuklarda barınmaya ve yaşamaya devam ederler. Ancak Temizlik Dünyam koltuk yıkama hizmeti sayesinde kirler, sararmalar ve lekeler tamamen temizlenir. Yine koltuklar, mayt gibi zararlı canlılardan tamamen arındırılır.

Temizlik Dünyam Koltuk Yıkama Hizmeti

Temiz ve en önemlisi sağlıklı bir ortam için koltukların belirli zaman aralıklarında temizlenmesi gerekmektedir. Bu temizlik ancak uygun temizleyici şampuanlar ile yapılırsa etkili olur. Yine bunun yanında özel vakum makinelerinin de kullanılması şarttır. Çünkü koltukların yıkanmadan temizlenmesi mümkün değildir. Bunun yanında silmek yerine koltuk yıkama hizmetinden yararlanmak, koltukların ömrünü uzatarak çok daha uzun süre kullanılmalarına imkân tanır. Böylece yıkama işlemi ev ekonomisine de katkı sağlamaktadır. Bunun yanında koltuklarınızı belirli aralıklarla yıkatmazsanız, bulunduğunuz ortamdaki havanın ferah ve temiz olmasını bekleyemezsiniz.

Temizlik Dünyam koltuk yıkama, 11 yıllık Avrupa tecrübesi ve profesyonel ekipmanları ile kaliteli koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Titizlikle gerçekleştirdiğimiz koltuk yıkama hizmetimizin belli aşamaları bulunmaktadır. Bu aşamaları şöyle sıralayabiliriz:

  • Öncelikle yıkanacak koltuğun tozu ve kiri özel vakumlu makineler ile çekilerek  işe  başlanır.
  • Tozların koltuktan çekilmesinin ardından koltuk ıslatılır ve özel temizleyiciler ile şampuanlanarak fırçalanır. Yine bu işlemin ardından vakum makinesi ile tüm kirler çekilir.
  • Kirlerin çekilmesinin sonrasında koltuklar durulanır ve kirden tamamen arındırılır. Vakum makinesi ile tüm su iyice çekilir ve koltukların kuruması sağlanır.

Üstün Amerikan teknolojisi ve disiplini ile çalışan, her geçen gün kendisini geliştiren Temizlik Dünyam profesyonel koltuk yıkama ile koltuklarınızda temizliğin konforunu ve güvenini yaşamak için Temizlik Dünyam koltuk yıkama firmamız ile irtibata geçebilir, koltuk yıkama fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.