Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Yatak yıkama hizmetimizde diğer ürünlerde de olduğu üzere siparişiniz alınır alınmaz servis elemanlarımız ürünlerinizi teslim almaya gelir.

Evimizde  uzun süreli kullandığımız  ve tüm gece üzerinde uyuduğumuz uzandığımız çocuklarımızı yatırdığımız büyüttüğümüz esyalardan biridir. Rahat ve konforlu uyuyabilmek için içimizin de rahat olması gerekir.Bu sebebten yatak yıkama hizmetimiz ile silerek temizlediğimizi zannettiğimiz yatakları yatak yıkama ile tamamen mikroptan arındırıp hijyenik ortam sağlanmaktayız. Son dönemlere kadar yıkanması mümkün olmadığı düşünülen  yatakları silerek temizlemek kesinlikle hijyen sağlamadığından yatak yıkama işlemi ile huzurlu ve temiz bir ortam sağlanmaktadır

Silerek ovalayarak yataklarınızı mikroplardan arındırmanın mümkün olmadığını bilen kadınlar yatak yıkama işleminin önemini ve etkisini bilmektedirler.  TEMİZLİK DÜNYAM yerinde yıkama yataklarınızı profesyonel ekip ve ekipmanları ile  yıkayarak temizliyor.

İçine gömülmüs gözle görülmeyen kir ve mikroplar amerikan malı ithal makinalarla yıkanarak tekrar vakumlanarak yatağınız kısa sürede hem temiz hem de kuru bir sekilde kullanıma hazır hale getiriliyor. Arayın sağlığınız için düzenli olarak yatak yıkama için biz arayalım.

Yatak yıkama insan sağlığı acısından çok önemli bir yerdedir. İnsanoğlu yaşamının yarısına yakınını yatak üstünde geçirmektedir yatakların sağlıklı ve hijyenik bir halde olması ciddi anlamda çok önemlidir.

Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın icerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir.

Temizlik Dünyam Profesyonel Halı & Koltuk Yıkama Fabrikası olarak yatak yıkama da kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez.Yıkanan yataklarınızı aynı gün içnde kendiniz ve çocuklarınızın kullanımına hazır hale gelecektir..

Yatak yıkama işlemi bittikten sonra 3 saat içinde kullanıma hazır hale gelir.