Temizlik Dünyam perde yıkama firmamız, ev ve ofislerinizdeki perdelerinizi özel perde yıkama ve dezenfekte etme makinelerinde özenle yıkamaktadır. İşlerinde uzman personelimiz ev ve ofislerinizde bulunan perdeleri özenle söker, perde yıkama tesisimizde temizliğini yaparlar. Daha sonra tekrar yerine monte ederek kullanıma hazır hale getirirler.

Temizlik Dünyam Stor perde temizleme, firmamız stor perdelerinizi hiç bir renk bozulması, deformasyon, yıpranma ve kırılma olmadan uzman personeli  ile temizlemektedir.

Temizlik Dünyam Zebra perde temizleme, olarak zebra perdelerinizi yerinden sökerek özenle temizler, İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren firmamızı arayarak perdelerinizi yerinden söktürerek temizlik hizmetlerimizden faydalanabilirsimiz.

  

Temizlik Dünyam Tül perde temizleme tüller evlerde en çok kirlenen tekstil ürünleridir. Avcılar tül perde yıkama şirketimizi arayarak tül perdelerinizi kar beyaz hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Temizlik Dünyam Fon perde temizleme, fon perdeler dokusu gereği yıkanması en ağır perde çeşididir, özel makinelerimiz de yıkanan fon perdeler tertemiz hale gelir.

Temizlik Dünyam olarak Kadife, ipek, astar perde, japon perde ve kruvaze perde temizleme  işleriniz özel perde yıkama şampuanları ile hijyenik ortamda yıkanır.

Firmamızı arayarak aynı gün içinde perdelerinizi söktürerek teslim edebilir, 3-5 gün içerisinde (yoğunluğumuza göre lütfen telefonda teyid alınız) yıkanarak teslim edilmektedir. Ayrıca yıkanan perdelerinizin tümü, özel ütüleme metotlarımız ile ütülenir. Daha fazla bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. İstanbul’un tamamında perde yıkama fiyatlarımız sabittir.