araç koltuğu yıkama

Temizlik Dünyam Araç Koltuğu Yıkama

Temizlik Dünyam araç koltuğu yıkama işlerinizi aracınızın yanına gelerek yada sizleri bulunduğumuz yere davet ederek itina ile yapmaktadır.İnsanların ev ve ofislerinden  sonra  en çok zaman geçirdikleri yer otomobilleri dir. Direk olarak dış ortamla etkileşim halinde olan otomobillerin kirlenmemesi söz konusu olamaz.Ayrıca bu kadar vakit geçirilen ortamların kirlenmemesi beklenemez.  Sürekli temas halinde olunan ve gün içinde bir çok kişinin etkileşim halinde olduğu ve vakit geçirdiği arabaların hijyenik olması insan sağlığı açısından en az ev ve ofisler kadar  önemlidir. Özellikle de araç koltuklarında yer alan kirler derine işlediği için koltukların temizlenmesi şarttır. Tam anlamıyla hijyenin sağlanabilmesi de ancak araba koltuk yıkama hizmeti ile mümkündür.

araç koltuğu temizleme

Araç koltuklarına çıplak gözle  bakıldığında genellikle temiz görünürler. Ancak aile bireylerimizin direk temas ettiği araç koltukları gerekli temizlik yapılmadığı taktirde kir kaynağıdır işin aslı araç koltuğu temizleme ile hijyenik hale getirilmeyen koltuklar aslında oldukça kirlidir. Özellikle kumaş kaplı koltuklar, kirleri içine daha çok çektiği için çok daha fazla kirlenirler ve sağlık açısından tehlike arz eder. Koltukların içine hapsolan kirler, bakteriler ve maytlar koku yaparak arabanın ortamını olumsuz etkiler ve çeşitli hastalıklara neden olabilir.

Araba Koltuğu Yıkama Aşamaları

Araba koltuğu temizleme hizmetinin çeşitli aşamaları bulunmaktadır. İstanbul araba koltuğu yıkama hizmetinden yararlandığınızda temizleme işlemi en kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Bunun yanından araba koltuklarınız, tüm kirlerden ve bakterilerden arındırılırken herhangi bir zarara uğramaz ya da yıpranmaz. Çünkü araç koltuğu temizleme işlemine geçilmeden önce işinde profesyonel ekibimiz, aracınızın koltuklarını inceler ve ardından yıkama işlemini en doğru şekilde gerçekleştirir.

Temizlik Dünyam araç koltuğu temizleme hizmetinde ilk olarak koltukların yapısı incelenir. Koltukların yapısı yıkama işleminin gerçekleştirilmesi için oldukça önemlidir. Ardından araba koltuk yıkama işleminde kullanılacak materyaller belirlenir ve özel temizleme makineleri ile koltuklar köpüklenir. Bunun yanında temizlik ürününün koltukların derinine işlemesi için bir süre beklenir. Daha sonra uygun malzemeler ile köpüklenen koltuklar, iyice durulanır ve çeşitli solüsyonlar ile çok daha temiz görünmeleri sağlanır. Özel ürünlerle ve vakum makinesi ile derinlemesine temizlenen araba koltukları, sanki yeniymiş gibi bir görünüm kazanırlar.

“Temizlik DünyamKoltuk Yıkama” olarak  yılların kazandırdığı tecrübe ve Amerikadan ithal ekipmanlarla   araba koltuğu yıkama hizmeti vermekteyiz. Üstün Amerikan teknolojisi, deneyimli ve işinde profesyonel ekibimiz ile size bir telefon kadar yakınız. Siz de kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bizi arayabilir, İstanbul araç koltuğu yıkama fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.